Lista pracowników

Imię i Nazwisko Informacje Kadencja Kolejność
Teresa Kaźmierak Stanowisko: Dyrektor OK
Telefon: 81 822 50 81
Email:
Godziny przyjęć:

poniedziałek -piątek 800-1600

 I piętro, pokój nr 1


2
Agata Twardowska Stanowisko: Główny księgowy
Telefon: 81 822 50 81
Email:
Godziny przyjęć:

poniedziałek - Środa 800-1600

czwartek- 1100- 1900

piątek- 800-1600

II piętro, pokój nr 5


3
Lech Dudziński Stanowisko: Instruktor ds. fotografii
Telefon: 81 822 50 81
Email:
Godziny przyjęć:

poniedziałek- 800-1600

wtorek-1200-2000

środa- 1200-2000

czwartek -800- 1600

piątek- 1200- 2000

II piętro, pokój nr 4


4
Eliza Pastucha Stanowisko: Instruktor ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi
Telefon: 81 822 50 81
Email:
Godziny przyjęć:

poniedziałek- piątek 730- 1530

I piętro, pokój nr 1


5
Jan Kowal Stanowisko: Instruktor ds. muzyki
Telefon: 81 822 50 81
Godziny przyjęć:

wtorek- 1600- 2000

środa- 1600- 2000

czwartek- 1600- 2000

piątek- 1600- 2000

I piętro, pokój nr 1


6
Józef Baran Stanowisko: Instruktor ds. teatru
Telefon: 81 822 50 81
Email:
Godziny przyjęć:

poniedziałek- wtorek - 800-1400

środa- piątek-1400-2000

I piętro, pokój nr 1


7
Tadeusz Sabeł Stanowisko: Instruktor ds. muzyki
Godziny przyjęć:

środa- 1600- 2100

czwartek- 1600- 2100

Parter, sala widowiskowa


8
Stanisława Chruścielewska Stanowisko: Pracownik gospodarczy
9
Dariusz Stanisławek Stanowisko: Pracownik gospodarczy
Godziny przyjęć:

poniedziałek-piatek- 1800- 2000

świetlica wiejska Moniaki


10
Artur Szempliński Stanowisko: Instruktor rekreacji ruchowej
Godziny przyjęć:

poniedziałek - 1600- 2100

środa- 1600- 2100

świetlica wiejska Moniaki


11
Danuta Madejek Stanowisko: Kierownik BP W Urzędowie
Telefon: 81 822 51 46
Email:
Godziny przyjęć:

poniedziałek    –   800 – 1600

wtorek          –   800 – 1600

środa            –   800 – 1600

czwartek        –  800 – 1600/1000 - 1800p

Piątek           –  8:00 – 16:00/1000-1800

I piętro, pokój nr 2


12
Dorota Rak Stanowisko: Starszy bibliotekarz
Telefon: 725-295-023
Godziny przyjęć:

poniedziałek – nieczynna

wtorek           –  945 – 1500/15:00 – 17:00 świetlica  

środa             –  815 – 1530

czwartek         –  815 – 1530

piątek            – 815 – 1530

 

 


13
Agnieszka Cholewińska Stanowisko: Starszy bibliotekarz
Telefon: 691-087-479
Godziny przyjęć:

poniedziałek   –  815 – 1500

wtorek          –  815 – 1445 / 1500 – 1700 świetlica

 środa           –  815 – 1500

czwartek        –  815 – 1500

piątek              –   nieczynne

 


14
Elżbieta Dziurda Stanowisko: Starszy bibliotekarz
Telefon: 691-526-298
Godziny przyjęć:

poniedziałek   –  1100 – 1530/1600 – 1800 świetlica

wtorek          –  800 – 1500

środa            –  800 – 1600

czwartek        –  800 – 1600

piątek             –   nieczynne

 


15